Aktualności

Artykuły

 • Konferencja w Krynicy Zdrój podsumowanie

  Konferencja:Readaptacja społeczna w świetle uwarunkowań prawnych i psychologicznych

   

  Czytajwięcejo:
 • Konferencja w Krynicy Zdrój

  Sąd Okręgowy w Nowym Sączu, Stowarzyszenie Sursum Corda w Nowym Sączu, Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Krakowie oraz Krakowskie Stowarzyszenie Kuratorów Sądowych ponownie zapraszają do Krynicy Zdrój na konferencję „Readaptacja Społeczna w świetle uwarunkowań prawnych i psychologicznych” która odbędzie się w dniach 17 – 19 października 2018 r w Hotelu Pegaz, ul. Czarny Potok 28.

  Czytajwięcejo:
 • Ślubowanie ławników

  W dniu 11 września 2018r. w Sądzie Okręgowym w Nowym Sączu miała miejsce uroczystość ślubowania ławników wybranych w wyborach uzupełniających na kadencję 2016-2019

  Czytajwięcejo:
 • Medal Pamiątkowy Ministra Sprawiedliwości LEX VERITAS IUSTITIA dla Kuratora Pani Grażyny Michalcewicz

  Decyzją z dnia 18 czerwca 2018 r. Minister Sprawiedliwości przyznał Kuratorowi Sądu Rejonowego w Nowym Sączu Pani Grażynie Michalcewicz Brązowy Medal Pamiątkowy LUX VERITAS IUSTITIA.

   Medal przyznawany jest za szczególne zasługi w pracy kuratorskiej.

  Pani Kurator Grażynie Michalcewicz składam serdeczne gratulacje.

  Czytajwięcejo:
 • Fundacja IWO-Doradztwo Obywatelskie

   

  Fundacja IWO-Doradztwo Obywatelskie w Nowym Sączu realizuje projekt MInisterstwa Sprawiedliwości w zakresie udzielenia pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem i  świadkom przestępstw i osobom im najblizszym ze środków Funduszu Sprawiedliwości

   

   

   

  Czytajwięcejo:
 • Szkolenie organizowane przez KUL w zakresie mediacji

 • Nowa siedziba Sądu Rejonowego w Nowym Sączu

  Sąd Okręgowy w Nowym Sączu informuje, iż wszystkie Wydziały / Oddziały Sądu Rejonowego w Nowym Sączu, zostały przeniesione na:

  ul. dr. JULIANA SMOLIKA 1

  Mapa dojazdu dostępna po kliknięciu na przycisk WIĘCEJ

  Czytajwięcejo:
 • Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem - dodatkowe informacje

  W ramach Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem  w dniach od 19 do 23 lutego 2018 roku w Sądzie Okręgowym w Nowym Sączu udzielane będą  informacje  i  porady osobom pokrzywdzonym przestępstwem w  godzinach od 10.00 do 13.00 w sali nr 05 na parterze budynku  przy ul. Pijarskiej 3.

   

  Czytajwięcejo:
 • Informacja o wyborach uzupełniających ławników do Sądu Okręgowego

  Sąd Okręgowy w Nowym Sączu informuje,że  na podstawie  art.168 ustawyPrawo o ustroju sądów powszechnych  (Dz.U.2018.poz.23j.t.)zwrócił się  do 10  miasti gmin znajdujących się w obszarze właściwości tut. Sądu z  prośbą
  o przeprowadzenie wyborów uzupełniających   ławników do Sądu Okręgowego w Nowym Sączu na trwającą kadencję 2016-2019   -   w łącznej liczbie 50  ławników.                                      

  Czytajwięcejo:
 • Tydzień pomocy osobom pokrzywdzonym przestępstwem - 19-23 lutego 2018r.

  W ramach Tygodnia Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem  w dniach od 19 do 23 lutego 2018 roku w Sądzie Okręgowym w Nowym Sączu udzielane będą informacje  i  porady  osobom pokrzywdzonym przestępstwem w  godzinach od 10.00 do 13.00 w sali nr 05 na parterze budynku  przy ul. Pijarskiej 3.

  Informacji i porad udzielać będzie kurator zawodowy w dniach 20 i 21 lutego oraz asystenci sędziów w dniach 19, 22 i 23 lutego br.


  Czytajwięcejo:

Rejestr zmian dla: Aktualności