O nas

 

 

 

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 3.12.2015r w Salezjańskim Wolontariacie Misyjnym w Krakowie ul. Tyniecka 39 odbyło się pierwsze walne zebranie członków Krakowskiego Stowarzyszenia Kuratorów Sądowych. Zebranie miało charakter organizacyjny jak rownież merytoryczny. Oprócz podjęcia szeregu uchwał, stanowiło okazję do zapoznania się ze strategią działań
i dalszego rozwoju w roku 2016r.

Przed nami kolejne wartościowe inicjatywy i ciekawe wydarzenia o których będziemy informowac

za pośrednictwem naszej strony internetowej jak również facebooka.

Do współpracy zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane rozwojem Kuratorskiej Służby Sądowej.

 

Pozdrawiamy

Zarząd KSKS w Krakowie

 

 

 

 

 

Szanowne Koleżanki i Szanowni Koledzy,

 

 

 

Dobiegła końca kilkumiesięczna rejestracja naszego Stowarzyszenia. Czas zacząć działać i słowa zamienić w czyny. W chwili obecnej jesteśmy skoncentrowani na realizacji projektu Małopolskiego Kongresu Dziecka i Rodziny, który ma odbyć się w październiku,  co być może pozwoliłoby nam uzyskać dochód dla naszego Stowarzyszenia, a tym samym pozwolić na  realizację celów statutowych. Ale o tej imprezie dowiecie się szczegółowo w dalszych informacjach, które na bieżąco będziemy umieszczać na  naszej stronie.

Na początek pozyskaliśmy również sponsora, który zaangażował się w nasze działania i sfinansuje materiały marketingowe i promocyjne stowarzyszenia. Minimalizujemy koszty prowadzenia obsługi biurowej Stowarzyszenia i dlatego prosimy deklaracje przesyłać na maila. Nasza siedziba nie jest jeszcze gotowa na pełną infrastrukturę biurową.

Nie zapominamy również o podejmowaniu działań i trzymaniu tzw. '”palca na pulsie „ co do najistotniejszych dla nas spraw związanych z funkcjonowaniem naszej grupy zawodowej. Niektórzy już mocno aktywni  członkowie pilnują wszelkich informacji które wypływają z Ministerstwa Sprawiedliwości i komisji sejmowych w zakresie naszych spraw.  O wszystkim będziemy starali się informować was na bieżąco.

Przed  zarządem  w najbliższym czasie jeszcze trochę papierkowej pracy dotyczącej opracowania regulaminów do poszczególnych zadań realizowanych przez Stowarzyszenie. Prosimy więc o wyrozumiałość i cierpliwość.

Na chwilę obecną serdecznie zapraszamy do  przyłączenia się do naszego grona, złożenie deklaracji i opłacenie składki członkowskiej. Każde wasze najmniejsze zaangażowanie choćby w systematycznym wsparciu finansowym jest dla nas bardzo cenne. Każde inne  działanie będzie również mile widziane, choć wszyscy wiemy jak bardzo pochłania nas praca zawodowa. Mamy jednak nadzieję, że przyłączycie się do naszego grona  i wspólnie uda nam się tworzyć lepsze jutro kurateli sądowej.

 

Pozdrawiamy

Zarząd KSKS w Krakowie

 

 

 

Rejestr zmian dla: O nas