Publikacje

Zachęcamy do zapoznania się z treścią artykułów autorstwa Krzysztofa Jasińskiego w opracowaniach
p. red. dr hab. Barbary Nowak prof UP 

a także
p. red. dr Józefy Matejek oraz dr Eweliny Zdebskiej

 

Zapraszamy do zapoznania się z treścią wywiadu z naszą koleżanką Elżbietą Pędziałek - Kunert pt

"Kobieta, która wtrąca się w sprawy rodzinne"

 

 

Zachęcamy do lektury artykułu pt "Bo jak nie oni to kto", w którym głos zbiera nasza koleżanka - starszy kurator zawodowy dla dorosłych Sądu Rejonowego w Nowym Sączu - Agnieszka Uzarczyk Słowik.

Miesięcznik Forum Penitencjarne lipiec 2016r

 

 

Zapraszamy do lektury artykułu naszej koleżanki Elżbiety Pędziałek Kunert pt. Rola sądu rodzinnego i kuratora rodzinnego w udzielaniu pomocy rodzinie

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z treścią artykułu opublikowanego w kwartalniku MS "Na wokandzie" pt. "Kurator dla rodzin". Autorem artykułu jest nasza koleżanka Elżbieta Pędziałek - Kunert, v-ce prezes Krakowskiego Stowarzyszenia Kuratorów Sądowych, kurator zawodowy Sądu Rejonowego w Chrzanowie.

Treśc artykułu dostępna tutaj.

 

Zapraszamy do lektury artykułu napisanego przez naszą koleżankę Elżbietę Żytyńską-Chwast, v-ce prezesa Krakowskiego Stowarzyszenia Kuratorów Sądowych. Tekst został opublikowany w kwartalniku probacja 2015r, nr III.  Artykuł pt. "Kierownik zespołu kuratorskiej służby sądowej w świetle proponowanych zmian projektu ustawy z 2015 r. o zmianie ustawy o kuratorach sądowych"

do pobrania tutaj.

 

 

Zapraszamy do zapoznania się z treścią artykułu opublikowanego w miesięczniku "Forum Penitencjarne" - maj 2014r. Autorem artykułu jest członek zarządu Krakowskiego Stowarzyszenia Kuratorów Sądowych Krzysztof Jasiński.

Treśc artykułu dostepna tutaj

 

Jak również z treścią artykułu tego samego autora - pt. "Współpraca pomiędzy instytucjami przestrzeni sprawiedliwości i organizacjami pozarządowymi na przykładzie Centrum Pomocy Osobom Opuszczającym Zakłady Karne i ich Rodzinom w Nowym Sączu" znajdującego się w publikacji Ministerstwa Sprawiedliwości pod redakcją Marka Solona Lipińskiego.

Publikacja do pobrania tutaj

 


 

 

Rejestr zmian dla: Publikacje